Pasowanie na Przedszkolaka 2017

Dnia 26 października odbyło się Pasowanie Przedszkolaków. Dzieci z grupy „Zajączki” wyglądały bardzo odświętnie. Przedszkolaki wykonały trzy zadania: zaśpiewały piosenkę, powiedziały wierszyk oraz zatańczyły. Tym pięknym występem udowodniły, że są gotowi do bycia pełnoprawnymi przedszkolakami. Następnie dzieci złożyły przyrzeczenia, a Pani Wicedyrektor Katarzyna Matuk dokonała aktu pasowania na przedszkolaka. Dzieciom zostały rozdane dyplomy, a zebrani Goście zostali zaproszeniu do udziały w krótkim quizie sprawdzającym znajomość przedszkola, do którego uczęszczają ich pociechy.

Tego dnia uśmiech nie schodził przedszkolakom z buzi.

Życzymy wszystkim dzieciom wielu szczęśliwych chwil w gronie kolegów i koleżanek, nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkola!

zapraszamy do galerii zdjęć :)

Odsłony: 1916

Użytkownicy online

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.