Przedszkolaki poznają symbole narodowe.

Dnia 10 listopada wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w obchodach Święta Odzyskania Niepodległości. Przedszkolaki ubrane na galowo udały się do szkolnej biblioteki, gdzie z zaciekawieniem obejrzały bajkę edukacyjną dzięki której poznały Polskie Symbole Narodowe. Dzieci godnie i z szacunkiem przystąpiły do odśpiewania Hymnu Polski. Przedszkolaki już od najmłodszych lat uczą się przynależności do naszego kraju!

galeria zdjęć

Odsłony: 1887

Użytkownicy online

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.