Zawody rodziców-farmaceuta

  23.10.2017 mama Artura zapoznała dzieci z pracą farmaceuty. Wytłumaczyła dzieciom czym jest lek i jakie przyjmuje postaci. Dzieci dowiedziały się jak wygląda i do czego służy recepta. Pani farmaceuta podkreśliła fakt, że lekarstwa można przyjmować tylko gdy jest się chorym i pod kontrolą dorosłych. Ciekawym doświadczeniem było wykonanie kremu do rąk, który później dzieci na sobie wypróbowały.

galeria zdjęć

Odsłony: 2083

Użytkownicy online

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.