Pomysł na spotkania z dziećmi.

Uczniowie i Rodzice, okoliczności są wyjątkowo trudne i niecodzienne dla Nas wszystkich. Pozostajemy w domach dla Naszego bezpieczeństwa, przez co nie mamy możliwości bezpośredniego spotkania się. W trudnych chwilach wymagających rozmowy, czy też analizy skomplikowanej dla Was sytuacji, można kontaktować się ze mną przez pocztę email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub na Messengerze szukajcie grupy: Psycholog SP15.

Życzę zdrowia, uśmiechu na twarzy, miłego i spokojnego relaksu w bliskim gronie rodzinnym.
PS. Ponieważ, nie jeden rodzic ma problem z wyjaśnieniem swoim dzieciom, dlaczego trwa kwarantanna to przesyłam "Bajkę o złym Królu Wirusie i dobrej Kwarantannie" dla grupy wiekowej od 4 lat do ∞. Pozdrawiam - psycholog szkolny Ewa Ćwilich.

Bajka o złym królu wirusie

Odsłony: 820

Użytkownicy online

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.