Dziennik elektroniczny Uonet+

Warunkiem uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego Uonet + jest podanie przez rodzica (rodziców) swojego adresu (adresów)  mailowego dla wychowawcy klasy. Poprzez swoją pocztę elektr. rodzic będzie mógł aktywować konto w dzienniku lub zrobić sobie ponowny dostęp gdy zapomni hasła.
Ciekawym rozwiązaniem jest dostęp mobilny dla ucznia i rodzica. Poniżej znajdują się instrukcje obsługi sposobów logowania się.

Link do dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/bialystok

lub na naszej stronie u góry zakładka DZIENNIK

logowanie_rodzic

 

dostep_mobilny

Odsłony: 671

Użytkownicy online

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.