Skład Rady Rodziców SP15 2016/17

Dnia 12.09.2016 r., podczas zebrania Rady Rodziców, zostały przeprowadzone wybory Prezydium Rady Rodziców oraz Komisji Rewizyjnej.

W wyniku głosowania zostało wyłonione nowe Prezydium Rady Rodziców:

  • przewodnicząca: pani Katarzyna Sułkowska – przedstawiciel z klasy II c (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • wiceprzewodnicząca: pani Katarzyna Murzyn – przedstawiciel z klasy I a (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • wiceprzewodniczący: pan Adam Stroczkowski – przedstawiciel z klasy III c (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • sekretarz: pani Agnieszka Kuźmicz – przedstawiciel z klasy VI a (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W wyniku głosowania wyłoniono również Komisję Rewizyjną. W jej skład weszli:

  • pan Andrzej Andrzejewski – przedstawiciel z klasy IV b (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • pani Aleksandra Korycka-Kondraciuk – przedstawiciel z II grupy przedszkolnej „Jeżyki” (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zachęcamy do kontaktu z członkami Rady Rodziców, rozmów i podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz szkoły.

Odsłony: 1747

Użytkownicy online

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.