Charytatywny kiermasz na rzecz Hospicjum

 

 20 grudnia 2016 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej miał miejsce wyjątkowy koncert świąteczny, z którego dochód w całości przeznaczony był na podopiecznych Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne. Po koncercie odbył się kiermasz ozdób świątecznych.

Były stoiska przygotowane przez różne instytucje, szkoły, a wśród nich również stoisko z naszej szkoły. Nasze ozdoby świąteczne cieszyły się dużą popularnością, a niezawodni uczniowie, zachęcając do kupna, spisali się znakomicie. Chcieliśmy swoją pracą oraz czasem wesprzeć niezwykłe dzieło jakim jest Hospicjum dla Życia. 

 

                                                                                                              

Odsłony: 1664

Użytkownicy online

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.