Kiermasz świąteczny

W dniach 6 – 16 grudnia 2016 roku, Rada Rodziców zorganizowała na terenie naszej szkoły kiermasz świąteczny, na którym można było zakupić rękodzieło świąteczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bombki, stroiki, pocztówki, mydełka i ozdoby decoupage.

Rada Rodziców postanowiła z uzyskanych funduszy :

• dofinansować zakup biletów na grupowe wyjścia organizowane w szkole do kina, teatru, opery dla uczniów i przedszkolaków z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową,

• zakupić niezbędne artykuły szkolne uczniom i przedszkolakom z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową,

• dofinansować dożywianie uczniów i przedszkolaków z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową

Serdecznie dziękujemy rodzicom i pracownikom szkoły za udział w kiermaszu.