Kiermasz świąteczny

W dniach 6 – 16 grudnia 2016 roku, Rada Rodziców zorganizowała na terenie naszej szkoły kiermasz świąteczny, na którym można było zakupić rękodzieło świąteczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bombki, stroiki, pocztówki, mydełka i ozdoby decoupage.

Rada Rodziców postanowiła z uzyskanych funduszy :

• dofinansować zakup biletów na grupowe wyjścia organizowane w szkole do kina, teatru, opery dla uczniów i przedszkolaków z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową,

• zakupić niezbędne artykuły szkolne uczniom i przedszkolakom z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową,

• dofinansować dożywianie uczniów i przedszkolaków z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową

Serdecznie dziękujemy rodzicom i pracownikom szkoły za udział w kiermaszu.

 

 

                                                                                                                Rada Rodziców

Odsłony: 1657

Użytkownicy online

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.