Drodzy Rodzice !

Pragniemy poinformować, iż Rada Rodziców z funduszy z wpłat Rodziców w miesiącach:

grudzień – styczeń – luty:

·         dofinansowała zorganizowanie i prowadzenie zabawy choinkowej dla uczniów z klas 0 - III, oraz zakupiła drobne słodycze dla dzieci rozdawane podczas tej zabawy;

·         zakupiła opłatki na klasowe spotkania świąteczne;

·          zakupiła środki czystości i ręczniki papierowe do oddziałów przedszkolnych;

·         zakupiła papier ksero biały (20 ryz) i kolorowy (2 opakowania);

·         zakupiła dwa tonery do drukarek;

·         wsparła prace remontowe wykonywane w szkole (sale w szatni);

·         zakupiła część książek przeznaczonych na nagrody dla uczniów

W najbliższym czasie Rada Rodziców pragnie sfinansować w całości

lub dofinansować następujące inwestycje:

·         remont sali do gimnastyki korekcyjnej i zajęć tanecznych (montaż luster);

·         przygotowanie materiałów informacyjnych związanych z życiem szkoły i ofertą edukacyjną w związku z promocją szkoły w środowisku lokalnym oraz Dniem Otwartym Szkoły (plakaty, ulotki, banery);

·         zakup i montaż rolet okiennych w poszczególnych salach lekcyjnych;

·         remont korytarza na parterze szkoły (zdjęcie boazerii, malowanie ścian);

·         zakup książek na nagrody dla uczniów na zakończenie roku i za udział w szkolnych konkursach;

·         zakup nagród w związku z prowadzonym rankingiem zbiórki makulatury;

Zapraszamy do kontaktu z Prezydium Rady Rodziców!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Rodziców związane z funkcjonowaniem szkoły oraz chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

przewodnicząca:                     pani Katarzyna Sułkowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wiceprzewodnicząca:             pani Katarzyna Murzyn – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wiceprzewodniczący:              pan Adam Stroczkowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sekretarz:                                pani Agnieszka Kuźmicz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców, które odbędzie się dnia 22 lutego (środa) o godz. 16:30. Będzie to bardzo ważne zebranie, dlatego liczymy na obecność wszystkich członków Rady Rodziców.