Wspólne porządkowanie terenu wokół szkoły

Drodzy Rodzice. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję porządkowania terenu wokół naszej szkoły. Zapraszamy chętnych dnia 5 kwietnia o godzinie 16:15. Zabieramy ze sobą potrzebne rzeczy: rękawice, worki, grabie, itp. Wspólnie zadbajmy o czystość i porządek wokół szkoły. Serdecznie zapraszamy.

 

Rodzice z Rady Rodziców.

Odsłony: 1819

Użytkownicy online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.