Książki dla rodziców- nowość w naszej bibliotece

W niedługim czasie biblioteka szkolna otrzyma pieniądze na zakup nowych książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Każdy może zgłosić swoje propozycje. W związku z tym czekamy również na pomysły od Rodziców. Mogą to być również propozycje książek dla rodziców. Dzięki temu biblioteka szkolna może wzbogacić się o książki wybrane dla rodziców, przez rodziców. Prosimy o przesyłanie tytułów książek wraz z autorami na adres mailowy przewodniczącej Rady Rodziców do 6 kwietnia

adres mailowy przewodniczącej Rady Rodziców : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     

Odsłony: 1845

Użytkownicy online

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.