Rodzinne warsztaty decoupage

W poniedziałek 19.06 o godzinie 15:00 w sali 103

odbędą się rodzinne warsztaty decoupage. Warsztaty poprowadzą panie Ula Kurzątkowska oraz Ania Gryko. Panie chętnie doradzą, pomogą w ozdabianiu. Warto zabrać ze sobą przedmioty, którym można nadać drugie życie, drewniane pudełka, szkatułki, doniczki, deski do krojenia, kubeczki.

serdecznie zapraszamy 

Odsłony: 1957

Użytkownicy online

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.