Skład Rady Rodziców SP15 2020/21

Podczas zebrania Rady Rodziców, zostały przeprowadzone wybory Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2020/21:

W wyniku głosowania zostało wyłonione nowe Prezydium Rady Rodziców:

• przewodnicząca: pani Marta Karp
  • wiceprzewodnicząca: pani Agnieszka Sawicka
  • sekretarz, skarbnik: pani Magdalena Brzostowska

W wyniku głosowania wyłoniono również Przedstawiciela rodziców z oddziałów przedszkolnych. Została nią pani Karolina Rutkowska-Kosakowska.
Kontakt do Przedstawiciela Rady Rodziców z oddziałów przedszkolnych: