Publikacja wyników E8

2 lipca 2021 r. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna zamieściła wyniki egzaminu ósmoklasisty na serwisie wyniki.edu.pl

Każdy uczeń kl. 8 naszej szkoły podczas rozdawania świadectw otrzymał login i hasło do tego serwisu.
Zaświadczenia o wynikach będzie można już odebrać w sekretariacie szkoły  9 lipca od godz. 8:00 .
Zaświadczenie wydawane będzie tylko ósmoklasistom naszej szkoły lub ich rodzicom.

🐷Teatrzyk w przedszkolu🐷

Posłuchajcie, bardzo proszę, co się stało w naszym świecie 🗺️. Wydarzenie całkiem spore, całkiem nowe i magiczne 😯. Na ten jeden dzień niezwykły korytarze, sale, ławki w teatr zamieniliśmy - "Węgierki"! 🧞 Ten prawdziwy, tylko trochę tak jak z bajki! 😉 Była kasa, scena, były dzwonki trzy i aktorzy też tam byli! 🐷🙋🏼‍♀️👶🐺 Kto to taki z ogonkami i z uszkami? 🤔🧐 I z ostrymi pazurami?🤨😳  To są Świnki trzy🐷🐷🐷, ich mama 🙋🏼‍♀️, no i jak się domyślacie Wilk - ten z lasu, strasznie głodny🐺😶! Chciał zjeść małe świnki trzy, lecz ostatnia 🐷 mądra była i solidny domek zbudowała🧱. Wilk się musiał McDonaldem zadowolić i do lasu swego wrócić🌲🌳🌲. Świnki już zapamiętały, że mamusi słuchać warto i pracować w wytrwałości trzeba zawsze aż do końca!😁🐝😊.

Czytaj więcej: 🐷Teatrzyk w przedszkolu🐷

Zakończenie klas 8 - 2020/2021

25 czerwca 2021 roku naukę w naszej szkole zakończyło 40 ósmoklasistów. Był to sentymentalny moment, dla nich z pewnością początek nowej drogi.
Drodzy Ósmoklasiści, cieszymy się, że spotkaliśmy Was na swojej szkolnej drodze życiowej. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, przeżyte razem smutki, radości i momenty wzruszenia. Gratulujemy Wam ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy, aby nowy etap edukacyjny okazał się wspaniałym wyzwaniem oraz wielką przygodą. Odważnie wyznaczajcie cele i spełniajcie swoje marzenia. Życzymy Wam jasnych, prostych dróg i samych sukcesów w dalszej nauce.

fotocool

Oszczędzamy już w przedszkolu

W piątek nasze Zajączki 🐰 odwiedziła pani Ewa 🙋🏼‍♀️, która przeprowadziła zajęcia dotyczące oszczędzania. No właśnie, co to właściwie jest, te całe oszczędzanie? 🤔🤔🤔 Długo nie trzeba było czekać na odpowiedzi, bo my jesteśmy starszakami i wiemy już co nieco 😉. Przypomnieliśmy sobie także jaka waluta obowiązuje w naszym kraju 🗺️. Liczyliśmy i segregowaliśmy monety oraz banknoty 💰💰💰. W pewnym momencie padło hasło "marzenia". Jakie powiązanie mają pieniądze z marzeniami? 🍀 Marzeniom trzeba pomagać a oszczędzanie to czasami najlepsza pomoc 😁😃. Na dobry początek zbierania 💲, przedszkolaki otrzymały skarbonki 🐷 wykonane przez starszych uczniów. A już od września w I klasie rozpoczniemy przygodę odkładania pieniędzy z SKO! 💰

fotocool

IV miejsce dziewcząt w piłce siatkowej

Uczennice klasy VI wspierane przez koleżanki z VII a Darię Pycz i Aleksandrę Siemieńczuk zajęły czwarte miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dziewcząt ,, czwórek ''. Do trzeciego miejsca zabrakło bardzo niewiele. Skład drużyny - Amelia Wróblewska, Ola Reut, Karolina Oksiuta, Weronika Kordynska, Zosia Zukowska, Sandra Dąbkowska, Gabrysia Klejbuk, Daria Pycz, Aleksandra Siemieńczuk.
Trener: Krzysztof Juzwa

Gratulujemy !