:)) DZIEŃ UŚMIECHU W SP 15 :))

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu!!

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy dużo uśmiechu na co dzień!!
Pamiętajcie, że uśmiech nic nie kosztuje, a dla kogoś może być bezcenny!! 😁😁😁
Czy wiedzieliście, że uśmiech jest tańszy niż prąd? 🤔 Dlaczego? Bo szczery uśmiech potrafi rozświetlić cały pokój!! 😁😁😁😍
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy kawał - wyniki konkursu zostaną ogłoszone przez samorząd szkolny!!
Przesyłajcie nam także swoje śmieszne selfie - polubcie i wstawcie selfie w komentarzu!! Na najśmieszniejsze selfie czeka nagroda!!