Holy Wins w SP 15

W przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych SP 15 wypełniła się świętymi, aniołami oraz ubranymi odświętnie uczniami. Na wspólnym świętowaniu Holy Wins przygotowanym przez katechetów katolickich i prawosławnych zgromadzili się uczniowie klas IV - VIII, aby poznać losy dwóch męczenników: bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz św. Młodzieńca Gabriela. Na cześć naszych świętych Patronów odśpiewaliśmy wspólnie Coś się święci... Magdy Anioł oraz Święty uśmiechnięty Arki Noego. Na koniec zostały nagrodzone najładniejsze stroje uczniów. Nagrodzonym gratulujemy! Niech Wasi Patroni czuwają nad Wami!