Holy Wins w SP 15

W przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych SP 15 wypełniła się świętymi, aniołami oraz ubranymi odświętnie uczniami. Na wspólnym świętowaniu Holy Wins przygotowanym przez katechetów katolickich i prawosławnych zgromadzili się uczniowie klas IV - VIII, aby poznać losy dwóch męczenników: bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz św. Młodzieńca Gabriela. Na cześć naszych świętych Patronów odśpiewaliśmy wspólnie Coś się święci... Magdy Anioł oraz Święty uśmiechnięty Arki Noego. Na koniec zostały nagrodzone najładniejsze stroje uczniów. Nagrodzonym gratulujemy! Niech Wasi Patroni czuwają nad Wami!

foto

Odsłony: 983

Użytkownicy online

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.