Tydzień Papieski w SP15

Tydzień Papieski rozpoczął przygotowania do 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, których obchody będziemy przeżywać w maju. Uczniowie na lekcjach religii przypomnieli życie i nauczanie Wielkiego Polaka w rytmie piosenek, m.in. Lolek Magdy Anioł, To Przyjaciel w wykonaniu Marcina Stycznia, Pod prąd muz. Mateusza Pospieszalskiego, Nie lękajcie się Siewców Lednicy, Barki.

foto

Odsłony: 1179

Użytkownicy online

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.