SP 15 przygotowuje się do obchodów Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zgłaszamy gotowość do obchodów 11 listopada. Już 101 lat nasz piękny kraj jest niepodległym, wolnym państwem! SP 15 zawsze hucznie obchodzi to święto - apele i piosenki patriotyczne są nieodzownym elementem tego dnia! W takim dniu szczególnie czujemy się dumni z bycia Polakami i dumni z naszego pięknego kraju!!

foto

Odsłony: 911

Użytkownicy online

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.