Kto ty jesteś? Polak mały...

Kto ty jesteś? Polak mały... te słowa znają wszyscy - duzi i mali... My mamy to szczęście, że w tym momencie żyć nam przyszło w kraju nad Wisłą... Jednak historia naszej Ojczyzny miała też tragiczne momenty, o których musimy pamiętać przez wzgląd na naszych dzielnych przodków i przyszłe pokolenia... Uczmy dzieci szacunku do tradycji, symboli narodowych i patriotyzmu od najmłodszych już lat...
Dziś w naszej szkole w kl. I – III odbyły  się wyjątkowe lekcje, lekcje pełne historii, pełne pamięci, pełne szacunku, radości, ale i zadumy... Nawet najmłodsi byli przejęci panującą atmosferą podczas współnych spotkań, zajęć i o godzinie 11.11 odśpiewania przez wszystkich uczniów i nauczycieli hymnu Polski.
Jestem Polką, jestem Polakiem, jesteśmy Polakami to nas łączy...Jesteśmy z tego dumni!

foto

Odsłony: 1001

Użytkownicy online

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.