XXIV Ogólnokrajowy Turniej Piłki Koszykowej Młodzieży Prawosławnej

W sobotę (16 listopada) uczniowie prawosławni wraz ze swoim katechetą Romanem Sacharczukiem wzięli udział w XXIV Ogólnokrajowym Turnieju Piłki Koszykowej Młodzieży Prawosławnej, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Białymstoku (ul. Magnoliowej 13). W rozgrywkach brały udział 2 drużyny chłopców: w kategorii klas 5-6 oraz w kategorii klas 7-8.

foto

Odsłony: 914

Użytkownicy online

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.