Konkurs językowo-plastyczny "MY ENGLISH DICTIONARY".

W tym tygodniu  w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs językowo-plastyczny pt. "MY ENGLISH DICTIONARY”. Zadaniem uczestników było przygotowanie słownika obrazkowego z wybranej przez siebie kategorii tematycznej (food, animals, clothes,etc).  Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim  oraz rozwijanie u uczniów twórczości i kreatywności. Wszystkie prace były interesujące i pomysłowo wykonane. Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce : ex aequo
Oliwia Michniewicz (III b) i Weronika Rogucka (I b)

II miejsce:
Wiktor Dziedzic (I b)
III miejsce : ex aequo
Lena Brzostowska (III b), Kacper Kulik (II b)
wyróżnienie:
Emil Rogucki (III a)

Congratulations !!!
Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.
See you next year.

foto

Odsłony: 1054

Użytkownicy online

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.