„ŚWIADOMY PRZEDSZKOLAK”

11.12.2019 r. nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście z Fundacji Inicjatyw na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Impuls". Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Świadomy Przedszkolak". A wszystko po to, by uwrażliwić młode pokolenie na osoby niepełnosprawne. Przedszkolaki wysłuchały bajki z cyklu "Leon i jego niezwykłe spotkania", zapoznały się z alfabetem Braille'a oraz wierszem "Wpadła gruszka do fartuszka", przedstawionego przy pomocy migania. Zostały również zapoznane ze sprzętem wykorzystywanym przez osoby niepełnosprawne, tj. wózkiem inwalidzkim i białą laską. To było bardzo ważne i pouczające spotkanie.

foto

Odsłony: 991

Użytkownicy online

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.