Świąteczna akcja SZLACHETNE SERCE

Zakończyliśmy akcję SZLACHETNE SERCE. Wielu uczniów wraz z rodzicami zaangażowało się w tę akcję przynosząc artykuły spożywcze, szkolne, książki, gry, środki czystości.  Dzięki temu powstały paczki, które trafiły do rodzin uczniów naszej szkoły, będących w trudnej sytuacji materialnej. Dziękujemy wszystkim za ich dobre serce i pomoc potrzebującym.
Sprawianie radości innym niech stanie się nawykiem. Niech miłość, życzliwość szerzy się wokół.

foto

Odsłony: 866

Użytkownicy online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.