Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe w woj. podlaskim trwają do 20.01 - 31.01.2020 r.

Miasto Białystok oferuje szeroką gamę zimowisk i półkolonii zimowych ph: „Wypoczynek zimowy dzieci i młodzieży szkolnej - Ferie 2020”. Informacje dostępne są na stronie: www.bialystok. pl

Dodatkowo zamieszczamy też interesującą ofertę ferii z wojskiem:

  1. "Zwycięskie miasta" w Muzeum Wojska w Białymstoku - Zajęcia w ramach „Zwycięskich miast” potrwają od 20 stycznia do 2 lutego 2020 roku. Odbywać się będą w Muzeum Wojska w Białymstoku przy ul. Kilińskiego 7 (szczegóły na stronie muzeum wojska)
  2. Ferie z wojskiem organizowane przez 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy (szczegóły na stronie pułku)
Odsłony: 1041

Użytkownicy online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.