Zajęcia w Książnicy Podlaskiej

Dnia 17 stycznia 2020 roku klasa II b uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach w Książnicy Podlaskiej.  Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem aktywnie  brali udział w Dyskusyjnym Klubie Książki. Tematem zajęć była pozycja przygodowa ,,Afryka Kazika", którą napisał Łukasz Wierzbicki. Dzięki tej książce uczniowie mogli poznać codzienne życie mieszkańców Czarnego Lądu oraz świat egzotycznych roślin i zwierząt. Dzieci pełne wrażeń  wróciły do szkoły, by poznać sposoby bezpiecznego spędzania ferii zimowych.

foto

Odsłony: 946

Użytkownicy online

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.