Zajęcia w Książnicy Podlaskiej

Dnia 17 stycznia 2020 roku klasa II b uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach w Książnicy Podlaskiej.  Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem aktywnie  brali udział w Dyskusyjnym Klubie Książki. Tematem zajęć była pozycja przygodowa ,,Afryka Kazika", którą napisał Łukasz Wierzbicki. Dzięki tej książce uczniowie mogli poznać codzienne życie mieszkańców Czarnego Lądu oraz świat egzotycznych roślin i zwierząt. Dzieci pełne wrażeń  wróciły do szkoły, by poznać sposoby bezpiecznego spędzania ferii zimowych.