Konkurs Memory Master - wyniki

Dnia 20 listopada 2020 roku odbył się ogólnopolski konkurs leksykalny online z języka angielskiego Memory Master. Konkurs nie tylko sprawdza wiedzę uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęca uczniów do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej. W XIII edycji konkursu wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły.
Laureatami zostało 5 uczestników, zdobywając ponad 90% punktów. Najlepszym wynikiem w szkole może pochwalić się Paulina R., z klasy 5A, która napisała test na  99%. Laureatami II stopnia zostali: Kacper z klasy 5A – z wynikiem 95% i Ania S. z klasy 6B z wynikiem –95%. Laureatami III stopnia są Patryk Z. z klasy 6A - 94% i  Maciej K. z klasy 6B - 93%.
Szkolnym koordynatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego p. Jolanta Potęga.

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!

Odsłony: 553

Użytkownicy online

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.