Listy kandydatów zakwalifikowanych na 2021.22

Zgodnie z § 11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 20 marca 2020 roku (Dz. U. z 2020 r. poz. 493 ze zm.) w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, podaję do publicznej wiadomości wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów zakwalifikowanych, o których mowa w art. 158 ust. 1 i 3 tej ustawy.

Lista kandydatów zakwalifikowanych - oddziały przedszkolne

Lista kandydatów zakwalifikowanych - do kl. I

Odsłony: 277

Użytkownicy online

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.