Matematyka umysłu

  W ramach realizowanego projektu "Budujemy swoją przyszłość z SP 15" prowadzono zajęcia "Matematyka umysłu gimnastyka" w czterech grupach. Były to zajęcia wyrównawcze i rozwijające na których uczniowie podnosili swoje kompetencje matematyczne, sprawność rachunkową i logicznego myślenia. Wykorzystywaliśmy na nich sprzęt multimedialny, korzystaliśmy z komputerów i tablicy interaktywnej. Rozwijaliśmy swoje umiejętności przy pomocy gier i zabaw dydaktycznych.

foto

Odsłony: 1707

Użytkownicy online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.